درباره V-Ray 3

همونطوری که اطلاع دارید ما هم تاکنون در وبسایت سعی کردیم که تمام اخبار نسخه 3 این انجین محبوب رو به اطلاع شما برسونیم. اما بیایید کمی به عقب برگردیم و بررسی کنیم که از همون 6 ماه پیش چه مطالبی درباره این نسخه از وی ری گفته شد و در وبسایت قرار گرفت. در تاریخ 17 تیر خبر رونمایی از V-Ray 3 در نمایشگاه SIGGRAPH 2013 در وبسایت منتشر شد. پس از اون پرداختیم به شرح کامل ویژگی های جدید V-Ray 3 و برای من خیلی جالب بود که مورد استقبال بسیاری از دوستان نیز قرار گرفت. همچنین کمپانی Chaos Group اعلام کرد که قراره V-Ray 3.0 در SIGGRAPH Asia 2013 نیز حضور داشته باشه و از ویژگی های جدید این نسخه برای شرکت کنندگان در این رویداد ورکشاپ و سخنرانی هایی برگزار بشه. آموزش vray

بروزرسانی های نسخه بتا
از زمان انتشار اولین نسخه بتا تاکنون 2 بار آپدیت و بروزرسانی از طرف Chaos Group انجام شده که در ابتدا تغییراتی که در این دو بروزرسانی انجام شده.

نگاهی به برخی ویژگی های جدید V-Ray 3.0 و بررسی محیط کاربری این نسخه
در 31 اکتبر 2013 نسخه جدید از وی ری 3 بتا با عنوان Build 3.05.04 منتشر شد که در اون چندین ویژگی جدید ولی مختصر اضافه شده بود و البته تعداد زیادی باگ هم برطرف شد که فکر میکنم مهمترین اصل این نسخه برطرف کردن همین باگ ها بود. کمپانی Chaos Group در یک فایل PDF به شرح این تغییرات پرداخت که اگه دوست داشته باشید میتونید دانلود و مطالعه کنید. (V-Ray-3ds-Max-Build-3.05.03) 

سایر سایت ها
دوره های آموزشی

زبان آلمانی

دوره آموزش 3dmax، آموزش 3dmax

دوره آموزش vray ، آموزش وی ری

آموزش BMS وهوشمند سازی ساختمان

آموزش درب اتوماتیک

آموزش دزدگیر و اعلام حریق